Yıllardır Keyifle

The House Cafe

The House Cafe 2002 yılında, İstanbul Teşvikiye’de 60’ların eski bir Nişantaşı apartman dairesinde kuruldu. Eskiciden alınan dekorasyon objeleri ve zamanının zanaatkar marangozcularına yaptırılan bir kaç mobilya ile kapılarını açtıktan kısa bir süre sonra tüm İstanbul’un gerek keyifli ve samimi ortamı gerekse tazelik, lezzet, farklılık ve mevsimsellik ile öne çıkan yemek ve içecekleri ile müdavim mekanı oldu.

Açıldığımız günden bugüne kadar hep ilkleri deneyip ve yaratmak mekanımızın ana felsefesi oldu. Düzeyli samimiyet ilkesini benimsemiş ve işini severek yapan çalışanlarımız ile basit ama bir o kadar da sofistike bir anlayışta müdavimlerimize hizmet vermek The House Cafe’nin ruhunu oluşturmakta!

Menümüz, uluslarası sevilen lezzetlerin yanı sıra, bu lezzetlerin lokal Türk mutfağı ile tutkulu bir sentezinden oluşuyor. Yılda iki kere değişen menümüzde en taze ve en kaliteli ürünleri kullanmaya özen gösteriyor ve dünya yeme & içme trendlerini yakından takip ederek, bunları The House Cafe yorumu ile birleştiriyoruz.

Açıldığından 2 sene sonra gibi kısa bir sürede zincir restoranları ile büyüme sürecine giren The House Cafe’nin bugün 9’u İstanbul, 3’ü İstanbul dışı ve 2’si de yurtdışında olmak üzere toplam 14 şubesi bulunmaktadır.

Değişmeyen lezzet ve değişmeyen sıcaklık anlayışı ile misafirlerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti vererek büyümeye devam ediyoruz.

2002 yılından bu yana faaliyette bulunan şirketimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayıp mevzuat ve standartlara uygun ürünler ve hizmet sunarak tecrübeli elemanları ile doğaya ve çevreye saygılı topluma hizmet anlayışı içerisinde üretmeyi kendine amaç edinmiştir.

BU AMAÇ DOĞRULTUSUNDA THE HOUSE CAFE;

  • Müşterilerinin ve tedarikçi firmalarının güven ve memnuniyetlerini kazanarak sürekli yükselmeyi, hizmette devamlılık ve saygınlığı ana hedef olarak benimsemiştir.
  • Personel memnuniyetini arttırarak sürekli iyileştirme anlayışı doğrultusunda, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda, beslenme kurallarına azami özen göstererek, yasalara ve standartlara uygun olarak, kaliteli bir ortamda müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine amaç edinmiştir.
  • Bu amaca ulaşmak için bütün personelimizle, takım ruhu ile çalışarak, toplam kaliteye ulaşmayı iş ilkesi ve yaşam felsefesi olarak kabul etmiştir.
  • İş Sağlığı ve Güvenliği’ne en yüksek seviyede özeni gösterirken, doğaya verilen zararı azaltmak için sosyal çevremizi eğtimek ve geliştirmek temel önceliklerimizdir.