• The House Cafe Kanyon

  2009 yılında Kanyon Alışveriş Merkezi'nde açıldı. Bugüne kadar tüm şubelerinde bulunduğu mekanın orijinal mimari dokusuna sadık kalarak ona yeni bir kimlik kazandıran THC, Kanyon'da ilk kez mekana özel tasarlanan yeni bir mimari kabuk içinde konuklarını ağırlıyor. »

  The House Cafe Kanyon
 • The House Café Teşvikiye

  2002 yılında The House Café hayata burada başladı. Eski bir Nişantaşı apartmanının giriş katında yer alan The House Café Teşvikiye, 10. yılında tamamen yenilendi. Yeşillikler içindeki arka bahçesiyle semtin yoğun sokak trafiğinden uzaklaşmak ve ağaçlar altında kahve molası vermek isteyenlerle dolup taşıyor.»

  The House Café Teşvikiye
 • The House Café Ortaköy

  The House Café Ortaköy, konumu ve müdavimleriyle diğer The House Café'lerden ister istemez ayrılıyor. Boğaz'ın kıyısında yer alan mekan oldukça geniş iki terasa sahip.»

  The House Cafe Ortaköy
 • The House Café İstinyePark

  2007 yılında Avrupa'nın en prestijli ve lüks alışveriş merkezi İstinyePark içinde açılan The House Café İstinyePark, Ortaköy şubesinden sonraki en büyük The House Café şubesi olma özelliğine sahip. »

  The House Café İstinyePark
 • The House Cafe Corner

  Orijinal dokusuna sadık kalınarak yeniden dekore edilen ve yeni dekorasyonu ile modern bir mahalle kahvesi etkisi taşıyan, tarihi bir yapı içindeki The House Café Corner, 2008 yılında açıldı.»

  The House Café Corner - Teşvikiye