Kısaca kendinizden bahseder misiniz? 
1979, İstanbul doğumluyum. Evliyim ve aileme dahil çok sevdiğim bir de köpeğim var. 

THC de ne zaman ve hangi pozisyonda çalışmaya başladınız. Şirket içindeki kariyer gelişimizi anlatır mısınız? 
Haziran 2010'da Ortaköy şubemizde Supervisor olarak The House Cafe ailesine katıldım. 3 aylık bir süre bu şubemizde görev yaptıktan sonra yönetimin kararı ile Şube Yöneticisi olarak terfi edip İstinye Park şubesinde görev almaya başladım. 10 ay gibi bir süredir de bu şubede görevimi sürdürüyorum. 

THC de çalışmanın zor ve keyifli yanlarından biraz bahseder misiniz? 
Tüm takım birbirimiz ile her konuda çok iyi anlaştığımız için The House Cafe bünyesinde çalışmak daima çok keyifli. Zor taraflarından bahsedemeyeceğim çünkü benim çalıştığım süre zarfında bulunduğum iki şubemizde de hiçbir zorluk yaşamadım. 

THC de unutamadığınız bir anınızı anlatır mısınız? 
Ortaköy şubemizde açılış sorumlusu olduğum bir gün, Çırağan'ın davet organizasyon bölümünden biri arayarak ertesi güne rezervasyon yaptırmak istedi. Rezervasyon yaptırdığı misafirin adını söyleyemeyeceğini fakat görünce mutlaka tanıyacağımızı, kendisinin dünyaca ünlü bir yıldız olduğunu söyledi. Sonuç olarak rezervasyonu aldım. Misafire uygun bir bölüm kapatıldı ve masası hazırlandı. Kendisi gelmeden Çırağan'dan arayarak tekne ile geleceği bilgisi verildi ve biz de iskelede beklemeye başladık. Misafiri görünce, biz d¢hil o an bahçede oturan tüm misafirlerimiz kendisini tanıdı. Gelen U2'nun solisti BONO'ydu. Tekne yanaşınca o ve eşi elimi tutarak iskeleye indiler. Bu olay benim için House Cafe'de unutulmayacak bir anı olarak kalacak.

Bu sektörde kariyer hedefleyen arkadaşlara ne tavsiye edersiniz? 
Öncelikle dürüstlük, güler yüz ve işini sevmek. Bunlar olunca gerisi siz istemeseniz de gelir :)