Kısaca kendinizden bahseder misiniz? 
Berkan Uzun 07.07.1988 İstanbul doğumluyum. 3 senedir The House Cafe'de barda görev alıyorum. İşimi severek ve isteyerek yapıyorum. 

THC de ne zaman ve hangi pozisyonda çalışmaya başladınız. Şirket içindeki kariyer gelişimizi anlatır mısınız?
05.03.2007 tarihinde Ortaköy'de barboy olarak göreve başladım. 2008 Mayıs ayında askerlik görevimi yaptım. Geldiğimde tekrar Ortaköy'de işe başladım. Çok zaman geçmeden barmenlik görevine terfi ettim. 2011 Ekim ayında Kanyon şubesine bar sorumlusu olarak geldim ve devam etmekteyim. 

THC de çalışmanın zor ve keyifli yanlarından biraz bahseder misiniz? 
Her işte olduğu gibi zor ve keyifli yanları var. Fakat bu birazda sizin elinizde olan bir şey. İstekli ve keyifli çalışmak için işinizi sevmeniz gerekli. Ben severek yapıyorum ve yaptığım işten keyif alıyorum. 

THC de unutamadığınız bir anınızı anlatır mısınız? 
THC de benimde herkes gibi unutamadığım birçok anım var. Ama en güzeli Azra Akın'ın doğum günü partisiydi benim için. Birçok ünlüyü ilk defa orada bir arada görmüştüm. Bu benim için çok güzel bir deneyimdi. Yemek yemenin dışında güzel bir eğlence mekanı aramak yerine The House Cafe'yi seçmeleri bizim ne kadar iyi olduğumuzu göstermektedir. Bence bu ve buna benzer olayları daha öncede yaşamıştık ama benim için en güzeli o gündü. 

Bu sektörde kariyer hedefleyen arkadaşlara ne tavsiye edersiniz? 
Öncelikle kendilerine güven duymaları, güler yüzlü pozitif iletişim kurmaları, söylenenleri dikkatli dinleyip kurallara uymalarını tavsiye ederim. Sabırlı olup kuralları yerine getirdiklerinde zaten istedikleri yere ulaşmış olacaklar.