Kısaca kendinizi tanıtır mısınız?

Ortaköy'de doğdum büyüdüm. Burada yaşamak gezmek sahilinde yürümek koşmak herşeyi ile mükemmel. Spor yapmayı, kitap okumayı, yeni şeyler öğrenmeyi ve merak etmeyi, araştırmayı çok severim. Profesyonel olarak futbol oynadım. Ama daha sonra bazı olumsuz sonuçlardan dolayı bırakmak zorunda kaldım. Futbol ve işim hayatımın dönüm noktaları beni birbirine bağlayan aynı zamanda birtanesi ile yoluma devam etmemi sağlayan ince çizgi ikiside.pozitif olmayı ve bunu insanlara vermeyide severim ve başarırım.risk almak ve sonucunu görmekte çok hoşuma gider.yarın hiç yokmuş gibi yaşamak gerek ve aynı zamanda bilmek gözmek öğrenmek demek yani günler saatler dakikalar çok önemli.

THC de ne zaman ve hangi pozisyonda çalışmaya başladınız. Şirket içindeki kariyer gelişimizi anlatır mısınız?

2006 yılında başladım bu sektöre. Ortaköy şubesinde çalışmaya başladım ve halen bu şubede devam ediyorum. Önce barda barboyluk daha sonra serviste runner olarak çalıştım. İkisi de bu sektör için başlangıç pozisyonlarıdır. The House Cafe de 8 senedir çalışıyorum ve bu sektör de bütün deneyimlerimi bu şirkette kazandım. Hiç bir zaman yaptığım işi küçük görmedim. Tuvalette temizledim bardakta yıkadım. En önemlisi işimi hem sahiplendim ve hem de sevdim. Hep sordum, sorguladım, merak ettim, iletişim kurdum, güler yüzlü ve samimi oldum. Sonrasında Servis Elemanı olarak terfi ettim. Yine çalışmaya devam ettim hedefim yükselmekti. "Yerimde gözü olmayanın yanımda yeri yoktur. " Tabii ki herkesin herkeste emeği vardır. Bana da müdürlerimden patronlarıma kadar herkes sahip çıktı güvendi. Onları da mahcup etmemek için şimdi daha fazla çalışmam gerektiğini biliyorum. Halen Ortaköy şubesinden Supevisor olarak görevime devam ediyorum.

THC de çalışmanın zor ve keyifli yanlarından biraz bahseder misiniz.?

Zor yanları var ama bunları keyifli yapmaya çalışıyorum. Yorulduğumuz zamanlar da oluyor tabii. Ama zor yanı demek yerine misafirlere karşı mahcup olmamak ve onları mutlu etmek zor değil ama önemli. Bu süreci takip etmek ve personele deklare etmek biraz yorucu. Ama bunlardan şik¢yetçi değilim güzel bir şey çünkü olduğum ve taşıdığım görev önemli yerinde olmak isteyen çok insan vardır. Çalıştığım yerin ve şirketin ne kadar önemli bir yerde ve konumda olduğunun farkındayım. Keyifli yanları çok aslında.Buraya gelen insanlar sizinle konuşmaya, sohbete geliyorlar çoğu da işlerinde önemli pozisyonlarda olan kişiler. Yeni insanlar tanımak çok güzel. Misafirlerle pozitif iletişim kurmak önemli. Müşteriler farklı tatlar almak aynı zamanda bizim onlara yaşatacağımız atmosfer için geliyorlar. İşe başlarken tiyatro sahnesine çıkıyormuş gibi çıkıp oyunu oynamak şov yapmak gerekir. Keyfini çıkarmamak mümkün değil.

THC de unutamadığınız bir anınızı anlatır mısınız?

Eski kız arkadaşımın yeni erkek arkadaşıyla şubemize gelmesiydi. O zaman ben servis elemanıyım. Benim baktığım bölümde oturdular ve ben servis yaptım. Güzel bir anıydı :) Yine gelse yine bakarım :)

Bu sektörde kariyer hedefleyen arkadaşlara ne tavsiye edersiniz?

Öğrenme isteği ciddiyet ve iş ahlakı ilk sırada. İşini sevmek ve hangi konuda iyiysen onun en iyisi olmak. Şükretmek tabi. Övülmek yerine eleştirilmeyi tercih ediyorum çünkü eksiklerimi eleştirildiğimde görüyorum.