2005 yılından beri birçok organizasyona ev sahipliği yapan The House Café, özel günlerinizde unutulmaz deneyimler yaratmaya devam ediyor. Özgün mekanların leziz ikramlarla buluştuğu etkinliklerimiz, genç ve dinamik ekibimizle hayat buluyor.

Kutlamalar, Davetler ve Toplantılar

Yemyeşil bahçeler, ferah teraslar, samimi köşeler ve zarif yemek odaları… Samimiyetiyle öne çıkan şık mekanlarımızda unutulmaz etkinliklere ev sahipliği yapıyoruz.

Kutlamalarınız ve iş organizasyonlarınızda mevsimsel içeriklerle size özel hazırlanan menülerin ve özenli sunumların tadını çıkarabilirsiniz.

Oturmalı davetlerden toplantı ve kokteyllere, ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih ettiğiniz The House Café şubesinde etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Farklı menü seçeneklerimiz ile hayalinizdeki deneyimi yaratmak için buradayız.

  • Şirket yemekleri ve toplantıları
  • Basın & blogger lansmanları
  • Düğün & nişan davetleri
  • Özel yemekler; kokteyl, oturmalı düzende yemek, açık büfe
  • Özel günler; doğum günleri, yıl dönümleri
  • Bar mitzvah
  • Baby shower
Tüm davetlerinizde ihtiyaçlarınıza göre ses sistemi, barkovizyon, DJ performansı ve canlı müzik gibi hizmetler sağlanabilmektedir. Ayrıca dekorasyon ve sahne kurulumu gibi teknik konularda gerekli destek verilmektedir.
Ürün tanıtımı ile ilgili dekorasyon çalışmaları, sahne kurulumları ve diğer teknik konularda gerekli destek verilmektedir.
Daha fazla bilgi, rezervasyon ve pasta siparişiniz için;

[email protected]

T. 444 4 THC (842)

C. 533 254 45 23

Doğum günü ve her türlü özel davetlerinizde The House Pasta siparişinizi 1 gün önce saat 11:00’a kadar vermeniz yeterli. Saat 11:00’den sonra gelen siparişleriniz 1 gün sonra teslim edilir. Cuma siparişleriniz pazartesi teslim edilir.