The House Café

EN The House Café, 2002 yılında 3 ortak tarafından kuruldu. İlk şubesini Teşvikiye Atiye Sokak’ta açtıktan kısa bir zaman sonra tazelik, lezzet ve mevsimselliğin öne çıktığı yemekleri, içecekleri ve keyifli ortamıyla müdavim kitlesini oluşturdu. 2005 yılında açılan ikinci şubesi ile zincirleşme sürecine girdi.

The House Café; Teşvikiye, Ortaköy, İstinye Park, Corner, Kanyon, Grand Pera, Akaretler ve Garden ile İstanbul’da 8, İzmir, Bakü, Kayseri ve Moskova’da yer alan şubeleri ile toplam 14 noktada hizmet vermektedir.

MORE

Şubeler

THE HOUSE CAFE HER YERDE

2005’ten beri devam eden The House Catering, genç ve dinamik ekibiyle bir çok organizasyona ev sahipliği yapmaya devam ediyor. The House Café’nin lezzet ve sıcaklığını dilediğiniz şubemizde sizlerle buluşturuyor.

TÜM ŞUBELER

Davet

THEHOUSE CAFE’DE

The House Cafe, şubelerinde 2005’ten beri genç ve dinamik ekibiyle birçok organizasyona ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

DETAYLI BİLGİ

Nostalji

LOREM IPSUM DOLOR

We make our lunches and dinners with the finest ingredients we can find to make our meals as flavorful as possible.

GALERİYE GİT

Denediniz mi?

The House Cafe’ye uğramanız İçİn bİr çok neden var.

Galeri

Objektife Yansıyanlar

İnsan Kaynakları

AİLEMİZE KATILIN

Siz de The House Cafe ailesinin bir üyesi olmak ve kariyer fırsatlarını değerlendirmek istiyorsanız, bizlere [email protected] adreslerinden ya da kariyer.net sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ